Stemplowe czwartki - mini album | AgnieszkaD


Cześć, kochani! Dziś mam dla Was coś naprawdę wyjątkowego - uroczy, dziecięcy mini album. Czy lubicie miniaski? Ja osobiście uwielbiam je tworzyć, to właśnie od nich zaczęła się moja przygoda ze scrapbookingiem wiele lat temu. A jednym z najważniejszych elementów, bez których nie wyobrażam sobie pracy, są stemple.


Ten album powstał na bazie jednego arkusza papieru CARDS, z którego dwóch górnych rzędów kart stworzyłam harmonijkę. To niesamowite, jak wiele można osiągnąć z tak niewielkiej ilości papieru!


W albumie umieściłam wiele stempli - część z nich użyłam bezpośrednio na kartach, inne stemplowałam na dodatkach, a jeszcze inne na osobnym papierze, z którego później wycięłam dodatkowe ozdoby. To świetny sposób, aby dodać uroku każdej stronie.


Album zawiera również dodatkowe, otwierane strony, pod którymi umieściłam kolejne zdjęcia. Całość została stworzona z wykorzystaniem kolekcji Magic Garden, która ma cudowną kolorystykę. Połączenie tych pięknych papierów ze stemplami tworzy naprawdę magiczny klimat.


A co do dodatków - nie mogło zabraknąć ich również tutaj! Na przykład, niektóre z ciasteczek, które znajdziecie w albumie, zostały wycięte z wewnętrznej strony okładki bloczka notesowego. 


Tworzenie tego mini albumu było dla mnie prawdziwą przyjemnością, mam nadzieję, że i Wy polubicie go tak samo jak ja. Pamiętajcie, że nawet z pozoru małe rzeczy mogą sprawić wielką radość! Mam nadzieję, że zainspirowałam Was do własnych twórczych eksperymentów. Do zobaczenia następnym razem!


W pracy korzystałam z:

MAGIC GARDEN-06 - papier do scrapbookingu / scrapbooking paper 30.5x30.5cm MAGIC GARDEN-07-arkusz z elementami do wycinania/ diecut paper MAGIC GARDEN -Papiery Notebook -zestaw 18 papierów 10x21 cm /paper set of 18  Notebook size papers
STITCHES- zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#177 FLOWER DREAMS- zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#179 XOXO- zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#180
SPRING TIME- naklejki wypukłe -kropki/ 3D stickers dotsLETTERS- naklejki przezroczyste - 2 sztuki/transparent stickers set of 2

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.