Kreatywne planowanie// Magda papierowy.cekin

 Witajcie!

Na wiosnę jeszcze troszkę musimy poczekać ale dzięki kolekcji Magic Garden można już poczuć wiosenny klimat. Ja postanowiłam za jej pomocą przyozdobić nieco swój kalendarz aby nabrał trochę cieplejszy klimat i cieszył oko podczas planowania roku. Do ozdobienia kalendarza użyłam  głównie elementów z Wiosennego Kita dzięki niemu możesz  stworzyć pamiętnik, art journal, planer czy tak jak ja przyozdobić już gotowy kalendarz.
Ja uwielbiam notować wszystko na papierze dzięki temu łatwiej ogarnąć mi ważne sprawy oraz bardzo relaksuje mnie samo tworzenie i  zapisywanie kalendarza. Niestety nie potrafię ani ładnie pisać ani rysować więc do ozdabiania kalendarza  idealnie sprawdzają się Naklejki. Bardzo ułatwiają pracę.
Na końcu kalendarza mam kilka wolnych kartek, które postanowiłam zagospodarować na różne rozkładówki. Zrobiłam storny do zapisywania inspiracji, przeczytanych książek, rzeczy do zrobienia itp 


Ozdobiłam je papierami z zestawu Spring time oraz naklejkami, a napisy stworzyłam przy użyciu naklejek Letters.Do ozdabiania stron użyłam również stempli  przeszyciami STITCHES oraz Spring Vibes, który znajdziecie w Kicie.


A wy lubicie notować ? Polecam wam tworzyć swoje własne notesy i zapisywać w nich co tylko macie ochotę. A tworzenie i ozdabianie samo w sobie jest bardzo przyjemne , koi i uwalnia myśli. 

Pozdrawiam Magda
Pozdrawiam Magda


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.