STAMPING THURSDAYS | MAGDA ŁUCZAK ART


Hej hej w czwartek ze stemplami!
To moja pierwsza praca z najnowszą kolekcją Magic Garden, więc zaczęłam od rozgrzewki w postaci ATC. 


Tła zrobiłam z trzech różnych arkuszy papierów 30,5 x 30,5 cm. Wyglądają inaczej niż w sklepie? Bo zostały przeze mnie ostemplowane "plastrem miodu" z zestawu XOXO. Jak Wam się takie tło podoba?


Wszystkie stemplowane kwiatki i listki to stemple z zestawu Flower Dreams i bezsprzecznie mogę powiedzieć, że aktualnie są to dla mnie najpiękniejsze stemple kwiatowe.


Żeby całości dodać trochę koloru, z okładki papierów Notebook Edition wycięłam bukiet kwiatów, psiaka, ciacho, kawę i francuskie makaroniki.


Duże papiery mają na dole paski z różnymi ważnymi informacjami. I stamtąd pochodzą napisy, które umieściłam na każdym ATC: coffee, mozaic, fresh air i sweet. To nazwy poszczególnych papierów. A ponieważ ja przepadam za czcionką, którą one są napisane, więc nie mogło ich tu zabraknąć.Jeszcze tylko ostatnie ozdoby w postaci enamel dotsów (to ich nowa odsłona! małych kropek jest aż 25 sztuk!) oraz okrągłych kolorowych naklejek z zestawu dots&tabs i moje ATC są już gotowe!


Ciekawa jestem, jakimi pracami Wy rozpoczęliście swoją przygodę z kolekcją Magic Garden?

A jeśli jeszcze nie macie jej w swojej pracowni, to w sklepie możecie skorzystać z kodu MAGDAART10 i dzięki temu na cały asortyment dostaniecie zniżkę 10%!

Dobrej i owocnej zabawy!
Uściski!
Magda

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.