Weekendowe scrapowanie - strona w notesie | AgnieszkaD


Cześć! Z tej strony Agnieszka i dziś wpadam do Was z moim corocznym notesowym projektem.


Co roku przygotowuję wyjątkowy notes, który staje się wspaniałą kolekcją naszych wspólnych chwil. W każdym miesiącu tworzę rozkładówkę z naszym wspólnym zdjęciem lub zdjęciami. Dziś chciałabym podzielić się z Wami styczniową rozkładówką.


Na głównej stronie postawiłam na prostotę, korzystając z białej bazy. Korzystając z stempli z alfabetem stworzyłam tytuł, ozdobiłam również ją zimowymi stemplami Magic, zestawem Gratulacje i zestawem Jest wspaniale. 


Na sąsiedniej stronie wybrałam bazę w deski z kolekcji Vintage Glow. Umieściłam na niej cztery małe zdjęcia z naszego weekendowego wypadu, uzupełniając kompozycję stemplami Gratulacje i Jest wspaniale, a także kilkoma uroczymi naklejkami.
Z myślą o Was, przygotowałam również mapkę, do której możecie stworzyć stronę w Waszym notesie. A na Instagramie czeka na Was rolka z procesu tworzenia, zapraszam :)


Wierzę, że taki projekt to doskonały pomysł na początek roku. Nie tylko nie zajmuje wiele czasu, ale po roku mamy wspaniałą pamiątkę.


W projekcie korzystałam z:

GRATULACJE- zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#173 Jest wspaniale -zestaw stempli do scrapbookingu/  stamp set#167 Holiday cheer - stamp set#151 
Notes Podróżnika - Journey Notebook WHITE-VINTAGE GLOW edition VINTAGE GLOW -Papiery Notebook -zestaw 18 papierów 10x21 cm /paper set of 18  Notebook size papers NOTEBOOKS- naklejki kolorowe / color stickers 
Journal it - color stickers set  Winter labels - sticker set  

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.