Wtorek z naklejkami - wpis w travelersie | Kaha

 Hej, z tej strony Kaha! 

Dziś mam dla Was wpis w travlersie czyli coś co bardzo lubię z użyciem naklejek z najnowszej kolekcji Magic Garden :) Mimo, że aura i kalendarz uparcie obstają przy tym, że mamy jeszcze zimę to nowa kolekcja zdecydowanie temu przeczy! I jest takim energetycznym nawoływaniem cieplejszych dni, rozkwitających roślin i słońca na niebie :)

W kolekcji znajdziemy cały wachlarz naklejek - od tych na transparentnym tle, przez kolorowej na folii i papierze do przepięknych wypukłych naklejek i enamel dotsów!


Postanowiłam, że w klimat nowej kolekcji idealnie wpasuje się właśnie wiosenne zdjęcie z którym mam bardzo ciepłe wspomnienia. Elementy kwiatowe na tagach możemy używać jako element kompozycji, podkreślenia charakteru wpisu a także jako element ozdobny na przykład na miejscu do notatek - w moim przypadku na tagu.

Naklejki na transparentnym tle dają nam możliwość ozdobienia zdjęć bez zasłaniania ich elementów czy tła ale też możemy je użyć w każdym innym miejscu - ja nakleiłam naklejkę z tekstem na naklejkę etykietę czyli wyszło takie 2w1 :) natomiast ramka posłużyła mi do ozdobienia taga, który jest elementem kompozycji a dzięki ramce nabrał "charakteru" :D Jak widzicie naklejki to nieograniczone możliwości - przyklejone na papierze i wycięte stają się chipboardem a kolorowe kropki, które uwielbiam, są taką kropką "nad i" w całości.

Drugi mój wpis ma nieco odmienny charakter. Chciałam pokazać, że zarówno kolekcja papierów jak i dodatków również świetnie współgra z czarni-białymi zdjęciami i elementami czerni w dodatkach.Mój wpis tym razem jest minimalistyczny ale również nie brakuje w nim naklejek. Głównym elementem tym razem jest napis z zestawu naklejek - alfabetu. Te litery są pismem odręcznym i przepięknie się ze sobą łączą!

Można je przyklejać na każdej powierzchni, łączyć z innymi elementami czy odbitkami stempli, tworzyć warstwowe kompozycje czy centralny element. Pełna dowolność i pole do popisu :)
Mam nadzieję, że zachęciłam Was do spróbowania zabawy z naklejkami w różnej postaci i będziecie eksperymentować! To jeden z elementów, którym możemy bardzo szybko i bez użycia dodatkowych narzędzi stworzyć swoją pracę. 

Życzę Wam udanej zabawy z naklejkami i zostawiam kod na zakupy (przecież jest tyle nowych naklejek, że trudno będzie wybrać ;) ) który da wam zniżkę 10% na cały koszyk - KAHA10.


Ściskam

Kaha!0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.