MÓJ PIERWSZY LAYOUT / ANGELOVE SCRAPKIWitajcie w piątek!
Kiedy zobaczyłam w grafiku, że na moją dzisiejszą inspirację proponowany jest layout, przeraziłam się. Jak to? Przecież ja potrafię. I oczywiście mogłam się dogadać i zmienić formę, czego jak widzicie nie zrobiłam :D. Czasami trzeba wyjść ze swojej strefy komfortu i to był ten moment.
Tak na prawdę najnowsza kolekcja MAGIC GARDEN mi tutaj wiele ułatwiła. Zielony, nakrapiany  arkusz papieru, który stał się fantastycznym tłem, do tego asymetrycznie ułożone paski i już wstępny układ miałam, a to chyba połowa sukcesu. 


Później już tworzenie kompozycji, czyli najprzyjemniejsza część. Wybrałam zdjęcie, które tematycznie i kolorystycznie pasuje do kolekcji ( tak na prawdę to wybrałam je już na początku tworzenia). 


Tło delikatnie podrasowałam stemplami z przeszyciami, dodałam kilka papierowych naklejek a do uzyskania efektu warstwowego użyłam urocze tagi.


Zostało tylko ozdobić całą kompozycję. I tutaj idealnie wpasowały się stemple kwiatowe , delikatna serwetka i grafiki, które wycięłam z papierów Notebook.
Czyż nie urocza jest ta ważka? Na koniec dodałam napis love z literkowych naklejek i kilka enamel dots. I tak oto powstał mój pierwszy layout :).


Jeśli jeszcze nie macie tej cudnej kolekcji to zapraszam na zakupy, gdzie z rabatem ANGELOVE10, macie zniżkę 10% na calutki koszyk.
Życzę Wam miłego dnia
Angelika 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.