Tuesday with stickers - simple cards | Magda Łuczak Art


Hej hej! 
Dziś Wtorek z Naklejkami! Scraperki i scraperzy dzielą się na tych, którzy lubią naklejki i na tych, którzy ich nie używają. Ja należę do trzeciej grupy: lubię tylko niektóre, a właściwie to kocham enamel dotsy. Ale twórca powinien się rozwijać, powinien eksperymentować i wychodzić poza utarte szlaki.

Więc dzisiaj do stworzenia tych trzech prostych kartek (ok. 10x15 cm) użyłam trzech rodzajów naklejek: enamel dotsy (oczywiście!), przezroczyste biało-czarne i kolorowe grube, tekturowe.


Właściwie jest to zestaw kartek, bo część elementów się powtarza w podobnym układzie. Dodatkowo są to kartki monokolorystyczne - tylko biel, czerń i jeden kolor (zieleń, beż lub róż).


W różowej kartce na plan pierwszy wysuwają się czarne esy-floresy, naklejone na białą tekturę i wycięte.


W zielonej kartce motyw najważniejszy to tort (czyż nie jest uroczy?).


Dwa piórka idealnie pasują do napisu together.


Te kartki powstały głównie z elementów wycinanych: paski papieru do scrapbookingu i naklejki naklejona na białej tekturze - wycięte nożyczkami, a czarne elementy i kolorowe kółka - wycięte wykrojnikami. Jedynie enamel dotsy i czarne kamyczki nie musiały być wycinane, wystarczyło je przykleić.


Jeśli należycie do tych, którzy kochają naklejki i do tych, którzy myślą o ich użyciu, ale nieco się wahają, to zajrzyjcie TU. Na pewno znajdziecie coś, co się Wam spodoba!

A z kodem MAGDAART10 cały koszyk stanieje Wam o 10% wartości!

Uściski!
Magda

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.