Wtorek z naklejkami - naklejki w planerze | AgnieszkaD

Cześć, z tej strony Agnieszka i dzisiaj chciałam Wam pokazać, jak używam naklejek Studia Forty do stworzenia minimalistycznej strony z układem miesiąca w moim plenerze.

W tym roku postanowiłam podejść do planowania inaczej – na wkładzie w kropki. Chcę bardziej zaangażować się w proces organizacji, dlatego zdecydowałam się samodzielnie rysować układy miesiąca, tygodni i innych potrzebnych stron w moim planerze. Wkład w kropki to idealna baza dla kreatywnych eksperymentów, ponieważ umożliwia rysowanie, pisanie i ozdabianie według własnych upodobań.

Najciekawsza część to oczywiście dodanie do planera naklejek ze Studia Forty. W ofercie znajdziecie mnóstwo wzorów, kształtów i kolorów, które doskonale uzupełnią Wasze plany. Ja w styczniu postawiłam na zimowe zwierzęta, naklejki Winter Forest to prosta elegancja. Zwierzęta w delikatnych odcieniach czerni na białym tle nadają mojemu planerowi unikalny charakter. Częściowo przykrywając narysowane cienkopisem linie, dodają uroku i wprowadzają do mojego planera nutkę zimowej magii.

Chciałam, aby mój planer był nie tylko estetyczny, ale także funkcjonalny. Dlatego sięgnęłam po naklejki z arkusza Essentials - Tabs Pink oraz Winter Labels. Etykiety i kształty w różnych kolorach pomagają w szybkiej identyfikacji ważnych informacji. 


Tworzenie własnego planera to nie tylko skuteczne narzędzie organizacji, ale także szansa na wyrażenie siebie i kreatywną ekspresję. Dzięki naklejkom ze Studia Forty moje planowanie na styczeń stało się prostsze, przyjemniejsze i jednocześnie bardziej stylowe.

Jakie są Wasze ulubione triki do personalizacji planera? Bądźcie kreatywni i cieszcie się organizacją każdego dnia!


W planerze użyłam:

WINTER FOREST- naklejki kolorowe/ color stickers set  OUR MOMENTS- naklejki przeźroczyste/transparent stickers  ESSENTIALS -TABS PINK- naklejki kolorowe/ color stickers set 

Winter labels - sticker set


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.