Księżycowe inspiracje | KAHA

 Hej, z tej strony Kaha! 

Nie wiem jak Wy ale ja nie potrafię wyjść ze zdumienia, że jest już styczeń, że mamy kolejny rok i że jak i kiedy to się stało! :)
Tyle przygotowań do Świąt, grudzień w pełnym biegu do ostatniej chwili a teraz przyszedł czas na włączenie spokojniejszego trybu. Choć sporo osób uznaje, że skoro nowy rok to nowe możliwości, cele i plany i oczywiście jeśli tylko to służy i działa to dlaczego nie. Ja mam jedno postanowienie - tworzyć regularnie dla siebie wpisy w Travel Journalu :) Nie zakładam, że kilka w miesiącu czy jeden tygodniowo ale jeden najważniejszy na miesiąc plus dodatkowo oddzielne wpisy z wyjazdów czy wydarzeń ważnych dla mnie. 

A dziś właśnie mam dla Was taki wpis styczniowy - z dodatkowym wyzwaniem czyli z naklejkami i księżycowym klimatem. Jak księżyc to i gwiazdy, niebo nocą i taki "spokój" w palecie barw :)


Jeśli księżycowy krajobraz to zdecydowanie kolekcja LUNARE będzie idealnym wyborem. I jej właśnie użyłam do mojego wpisu - papierów, naklejek, chipboardów oraz stempliGdy planowałam wpis i wybierałam zdjęcie to jakoś naturalnie sięgnęłam po to przedstawiające moją córkę :) tak bardzo pasowało mi do klimatu księżycowego, gwiazd na niebie i właśnie ten moment uchwycony na zdjęciu chciałam uwiecznić dla siebie na dłużej.W swoich wpisach bardzo często "ukrywam" kieszonki lub klapki w których zostawiam sobie przestrzeń na spisanie kilku myśli, opisanie wydarzenia czy jakiś cytat. Wtedy tworzę sama dla siebie takie poczucie małej tajemnicy ale i zaskoczenia kiedy za jakiś czas zajrzę tam i znajdę swoje notatki :)

Jak sami widzicie dużo w moim wpisie gwiazd - tych na papierze, naklejek, chipboardów i odbitek stempli. Nie wyobrażam sobie swoich wpisów bez tych rzeczy ale chyba najchętniej tym razem sięgałam po naklejki (chipboardy to też swego rodzaju naklejki, mają samoprzylepną powierzchnię co super ułatwia pracę) - niezmiennie moimi ulubionymi są te na bezbarwnym tle gdyż pasują wszędzie i nie ma znaczenia do jakiej są kolekcji wydane - one pasują do każdej sytuacji i do każdego wpisu :)

A Wy lubicie naklejki? Używacie ich często czy raczej inne dodatki są ulubionymi?
Jeśli nie macie przekonania to ja Was namawiam do spróbowania - zróbcie sobie jak ja wyzwanie, że użyjecie właśnie naklejek do swojej pracy :)

W sklepie Studio Forty znajdziecie mnóstwo dodatków i elementów do jego stworzenia a ode mnie łapcie 10% zniżki na cały koszyk na hasło KAHA10 :)

Ściskam!
KahaW swojej pracy wykorzystałam:


 0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.