Snowflakes challenge

 Witajcie :)

Krajobraz zimowy za oknami jak malowany, zima rozgościła się na dobre więc szkoda tego nie wykorzystać :) I w nawiązaniu do panującej aury dziś mamy dla Was wyzwanie!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału - zainspirujcie się poniższym moodboardem, który wpasowuje się w krajobraz za oknami, i niech ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia :)


Zasady wyzwania:

1. Zrób pracę w dowolnej formie w oparciu o powyższy moodboard.
2. Zainspiruj się kolorami, słowem, strukturą, elementami na grafikach - interpretacja dowolna. Możesz wykorzystać jeden element ale możesz też wszystkie :)
3. Do wykonania pracy użyj produktów Studio Forty - papiery, stemple, naklejki, chipboardy lub inne - to warunek konieczny.
4. Praca nie może być wcześniej nigdzie publikowana.
5. Termin nadsyłania lub publikowania prac to 31 stycznia.
6. Prześlij swoją pracę na naszego maila lub zamieść w komentarzu na Facebooku albo na Instagramie oznacz swoją pracę hasztagiem #wyzwanieS40.
7. Zwycięską pracę ogłosimy 4 lutego.
8. Nagrodą w wyzwaniu będzie bon do sklepu Studio Forty o wartości 60 zł.

Zapraszamy Was do zabawy i z niecierpliwością czekamy na Wasze prace :)

A żeby Was nieco zachęcić i ośmielić Kaha przygotowała dla Was swoje inspiracje.


Kaha wykorzystała w swojej inspiracji kolorystykę z moodboardu - papiery oprócz kolorów zawierają również grafiki śnieżynek.Forma tagowa, jaką Kaha wybrała na swoje inspiracje, daje sporo możliwości. Może być elementem ozdobnym, elementem albumu albo formą kartki. Naklejki śnieżynek i padającego śniegu na transparentnym tle są odzwierciedleniem słowa na moodboardzie.Stemple śnieżynek odbite na mlecznej folii dają efekt zimowych okien a wycięte w brokatowym papierze skrzą zimowym mrozem.Bawcie się dobrze przy tworzeniu swoich interpretacji moodboardu i chwalcie się swoimi pracami ;)


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.