Stemple w albumie PL | AgnieszkaD

Cześć wszystkim! Czasami zimowe dni są pełne uroku, a ja postanowiłam uchwycić tę magię w moim albumie Project Life, korzystając z wyjątkowych stempli Studia Forty. Dlaczego akurat stemple? Bo to dla mnie idealny sposób na dodanie osobistego charakteru i wyjątkowych akcentów do moich projektów.

Na początek wybrałam karty z kolekcji Vintage Glow, bo są czarno-białe i można z nimi robić co tylko dusza zapragnie. Ale żeby było ciekawiej, dorzuciłam tusz w niebieskim kolorze, żeby podkreślić niebieski odcień z moich zimowych zdjęć.


Ale teraz o tych stemplach! Chociaż strona wygląda na jasną i lekką, to użyłam ich aż 11 różnych zestawów, z czego 9 możecie znaleźć nadal na półkach.  Na pierwszej karcie połączyłam moje dwa ulubione zestawy do tworzenia własnych kart do scrapbookingu: Days Documented i To do labels, dodałam także motywy zimowe z zestawów Nordica i Winter Mosaic.

Na ostatniej karcie zrobiłam fajne tło ze śnieżynkowych stempli Holiday Cheer - ten zestaw zawsze mnie zachwyca, bo ma fajne świąteczne i zimowe motywy. Użyłam tu też okrągłej ramki z zestawu To do labels oraz napisu z zestawu Nordica.


Na pozostałych kartach znalazły się stemple z różnych zestawów, jak Dotted frames, December Days, Sweet memories i Magic. One dodają taki fajny klimat i są proste w użyciu.Tworzenie kart do Project Life przy użyciu stempli to prawdziwa przyjemność! Pozwala się swobodnie bawić i tworzyć własne, niepowtarzalne kompozycje. Moja zimowa opowieść w albumie nabrała dzięki nim niezwykłego charakteru, więc zdecydowanie polecam spróbować!


W projekcie korzystałam z kart do pocket scrapbookingu:

VINTAGE GLOW - zestaw kart journalingowych (12 szt)/ journaling cards (set of 12)

oraz stempli:

To do labels - zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#168 Days Documented- stamp set#99 Winter Mosaic- stamp set#102 

December Days - stamp set#155 Holiday cheer - stamp set#151 Dotted frames - stamp set#139 

Nordica - stamp set#127  Sweet memories - stamp set#125 Magic - stamp set #78 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.