STAMPING THURSDAYS | MAGDA ŁUCZAK ART


Hej hej! 
Zapraszam Was na "Stemplowe czwartki"! Mój zbiór stempli robi się coraz większy, więc z przyjemnością stworzyłam stemplowy wpis do mojego Art Notebooka.


W stemplach to jest fajne, że są różne. Napisy (oprócz różnej treści) mają różne fonty. Roślinne stemple mogą być typowo tematyczne (np. Boże Narodzenie ma swoje typowe rośliny  i drzewa) lub związane z porą roku albo miejscem występowania. Ramki bywają proste, geometryczne, ale też i pełne zawijasów.


Nigdzie nie jest napisane, że np. do zimowej pracy nie można użyć letnich stempli. I to jest w pracy ze stemplami najpiękniejsze! To, że to ja decyduję, jakie stemple chcę użyć. Że napis "wonderland" i "cozy place" choć pochodzą z zimowego zestawu, świetnie pasują do wpisu o marzeniach, które spełnia się latem. A liście tropikalnej rośliny z letniego zestawu pięknie komponują się z zimowymi papierami z zestawów Nordica i Together (Notebook Edition).


Jak widzicie, zdecydowanie lubię tworzyć za pomocą stempli die-cutsy. Stempluję na białym papierze i wycinam z małym rancikiem. W tym wpisie znajdziecie tylko pięć elementów wyciętych wykrojnikami - reszta powstała dzięki stemplom i nożyczkom.


Do stempli używam tylko czarnego tuszu, a w tym wpisie jedynym kolorystycznym akcentem (oprócz wzorzystych papierów) są enamel dotsy (uwielbiam je!).


Ciekawa jestem, czy jesteście w stanie policzyć, ilu różnych stempli użyłam w tym wpisie? Prawie wszystkie znajdziecie w poniższych odnośnikach:


A jeśli brakuje Wam któregoś zestawu i chcielibyście go mieć, to zapraszam do sklepu z kodem MAGDAART10 - dostaniecie 10% zniżki!

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.