My happy life | AgnieszkaD

 Hej, z tej strony Agnieszka i mam dziś dla Was kilka stron z mojego tegorocznego albumu PL.

Póki co jestem w moim PL bardzo na bieżąco, mam już oprawiony styczeń i kawałek lutego :) Pierwsza strona to powitanie Nowego Roku z przyjaciółmi. Korzystam w moim albumie z kart do pocket scrapbookingu oraz stempli i naklejek z kolekcji EVERYDAY STORIES, która jest stworzona do oprawy chwil z życia codziennego. Stemple fajnie się łączą na różne sposoby pomiędzy zestawami, dzięki czemu może powstać wiele ciekawych kompozycji. Trudno mi jest wybrać ulubiony zestaw z tej kolekcji :)
Bardzo podobają mi się cieniutkie strzałki z zestawu ON MY DESK, cały zestaw jest bardzo praktyczny i z pewnością zostanie ze mną na dłużej. Uwielbiam używać tego typu słówek jakie są w tym arkuszu, w PL świetnie się sprawdzają!
Kolejnym fajnym zestawem stempli jest arkusz #CRAFTY, jego elementy, a szczególnie "pędzlowe mazy" będą się z pewnością wielokrotnie pojawiać w moich pracach. 

Ostatnio zrobiłam kilka zmian w moim scraproomie, uzupełniłam mojego Kallaxa kilkoma wkładami, szczególnie jestem zadowolona z pionowych przegródek na papiery, ta opcja zmienia życie! Zestaw #CRAFTY idealnie się sprawdził do oprawy tych zdjęć!

To wszystko na dziś ;)

Trzymajcie się ciepło!

W pracy korzystałam z:


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.