Clean and simple cards | Magda Łuczak Art

Hej kochani!
Jak Wam mija luty? U mnie już któryś dzień z kolei mocno wieje, przechodzą burze, śnieżyce, pada grad i tylko czasami świeci słońce. Chciałabym, żeby już była wiosna w rozkwicie! Ten czas oczekiwania na nią osładzam sobie robieniem jasnych, delikatnych kartek w stylu clean and simple.


Kolekcja Everyday Story pełna jest jasnych barw, więc świetnie się nadała do mojej dzisiejszej inspiracji. Wybierając papiery bazowe użyłam zarówno papiery 30x30, jak i te z bloczka 10x21.


Że lubię wycinać, to już wiecie. Wykorzystuję więc z arkuszy papierów wszystkie możliwe elementy: serduszka, listki, gałązki, kwiaty, a także napisy.


Elementy do wycinania tworzę również za pomocą stempli. Tutaj użyłam kompozycję kwiatową z zestawu Together forever...


...a tutaj gałązki pod serduszkiem pochodzą z zestawu Moon Kiss.


Do stworzenia kompozycji na kartce przydadzą się też wszelkiego rodzaju chorągiewki (Together forever), dotsy, naklejki tekturowe i papierowe oraz perełki w płynie.


Wiecie, że napisy można znaleźć wszędzie? Napis LOVE wypatrzyłam np. w zestawie kart journalingowych!


Ciekawa jestem, czy zauważyliście na nich element wspólny? To efekt mazai. Na jednej kartce zajmuje niemal całą powierzchnię, na drugiej jest tylko dodatkiem do białego tła, a na trzeciej zrobiłam go za pomocą mazai z zestawu naklejek papierowych!

Bardzo odpoczęłam przy robieniu tych kartek. Co prawda wiatr za oknem nie ustał, ale ja się trochę uspokoiłam i to musi mi wystarczyć.

Uściski!
Magda

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.