Jedna kolekcja - wiele możliwości | Karolina - kARTki

Witajcie!

Lubicie tworzyć wielobarwne projekty czy raczej delikatne i stonowane? Ja do tej pory wolałam zdecydowanie te drugie, ale ostatnio za sprawą  kolekcji EVERYDAY STORY zaczynam przekonywać się do kolorów. Najświeższymi owocami mojej pracy z tą kolekcją są dwa layouty 12x12.

Pierwszy z nich jest taki jak lubię najbardziej - prosty, jasny, z niewielkim akcentem kolorystycznym. Kompozycję stworzyłam na arkuszu 01, dość obficie go stemplując, tworząc ciekawe tło. W tym celu wykorzystałam zestawy stempli #crafty i hello beautifull.


Stworzyłam artystyczny misz-masz z napisów i grafik w dwóch kolorach - czarnym i zielonym, do których dodałam jeszcze naklejki z tego i tego zestawu. Jako tło do zdjęcia użyłam jednej z kart journalingowych oraz kawałka papieru creative ideas.


Świetnie wkomponowały się tu także zielone dotsy.


Jako dodatki zastosowałam elementy, które wycięłam z arkuszy oraz te gotowe z zestawu.Drugi layout jest przykładem wyjścia z mojej "strefy komfortu". Muszę jednak przyznać, że świetnie mi się go składało w całość i ostatecznie nawet stwierdziłam, że to właśnie on bardziej mi się podoba. Być może to kwestia zdjęcia jakiego użyłam, a więc wspomnienia dni kiedy mój syn był słodkim niemowlakiem.


Bazę stanowi arkusz hello now, którego użyłam też do stworzenia centralnej kompozycji wraz z arkuszem workout. Świetnie też wkomponowała się tutaj przycięta karta do journalingu.


Zastosowałam też dużo kolorowych dodatków w postaci dotsów, wyciętych elementów i tekturkowych naklejek.


Przydały się też ponownie stemple.Myślę, że czasem warto próbować nowych technik, kolorów, stylów, bo możemy sami siebie pozytywnie zaskoczyć. Ja na pewno zdecyduję się częściej sięgać po wielobarwne produkty. Wam również życzę udanego skrapowania.

Pozdrawiam,
Karolina.


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.