Pop up box urodzinowy | Magda - papierowy cekin

 Witajcie! 
 
Lubicie wycinać elementy graficzne ? W najnowszej kolekcji Everyday Story jest mnóstwo grafik, które możecie wyciąć i użyć w swoich projektach. Postanowiłam użyć cudne grafiki roślin i stworzyłam urodzinowy pop up box dla miłośniczki zieleni.


Do oklejenia bazy użyłam pastelowych papierów z kolekcji 03 oraz 04 , a dwie boczne ścianki okleiłam grafikami oraz napisami. Główny napis powstał z połączenia dwóch stempli z zestawu Hello beautiful  

Do boxa wycięłam mnóstwo grafik, które znajdziecie w kolekcji. Użyłam grafik z  arkusz dodatków oraz szukałam ciekawych elementów na innych arkuszach .


Grafiki stworzyłam również ze stempli , które wystarczy odbić czarnym tuszem i wyciąć oraz neklejek , które nakleiłam na papier z kolekcji i również wycięłam. 


Roślinne grafiki są urocze i jako miłośniczka roślin skradły mi serce. Wszystkie grafiki zamocowałam do boxa za pomocą przeźroczystej sztywnej foli aby elementy  efektownie  wystawały z boxa, a po złożeniu na płasko mieści się w kopertę.Bardzo przyjemnie tworzyło mi się ten pop up box ,a wycinanie grafik bardzo mnie zrelaksowało. 
Dajcie koniecznie znać jak Wam podoba się mój roślinny box ? 


Pozdrawiam , Magda !
 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.