Everyone likes fussy cut | Magda Łuczak Art

Hello kochani!
Czy każde z Was lubi tagi? Ja lubię! To taka fajna forma wyrażenia swoich emocji, która może być prezentem dla bliskiej osoby albo ozdobą naszego scraproomu. W moim przypadku tagi przeważnie lądują wewnątrz na drzwiach mojej scrapszafy.


W ramach inspirowania Was kolekcją EVERYDAY STORY zrobiłam trzy tagi różnej wielkości i na różnym kolorze bazy.Kocham wycinać, więc zawsze szukam w nowej kolekcji elementów, które można wyciąć. Zdarza się, że to wcale nie są takie oczywiste elementy!


Do ozdobienia moich tagów tym razem skorzystałam z gotowych die-cutsów, jak i z możliwości wycięcia: mazai z bloczka papierów Notebook Edition, ozdobnych napisów z kart journalingowych oraz z kilku różnych papierów z kolekcji Everyday Story (tego, tego, tego  oraz tego).


Jako dodatek ozdobny do zdjęć moich prac lubię dodawać czarne spinacze. Tym razem dodałam je również do samej pracy, wykorzystując zestaw stempli On my desk.


Czarne mazaje to stempel, który chwycił mnie za serce, a pochodzi z zestawu #crafty. Jestem pewna, że jeszcze nieraz użyję go w moich pracach.


Zdarza mi się, że elementy do wycięcia znajduję w naprawdę dziwnym miejscu. Tutaj napis EVERYDAY to część nazwy kolekcji umieszczonej na blistrze z naklejkami tekturowymi.


Moje tagi, choć różnią się od siebie, łączy kilka wspólnych elementów: czarne i kolorowe mazaje, trochę roślin, spinacze, kolorowe dotsy oraz czarne kropki (perełki w płynie i pryśnięcia czarną ecoliną). Dzięki temu wyszła bardzo spójna inspiracja, prawda?
Jeśli lubicie wycinać, nie bójcie się szukać elementów nadających się do wycięcia! Naprawdę można je znaleźć wszędzie!

Uściski!
Magda

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.