Delicious journeys I Papierowy Skrawek

 Cześć!
W moim podróżniczym notesie pojawiły się dwa bardzo smaczne wpisy, bo czymże byłyby podróże bez odkrywania nowych potraw i sprawdzania reakcji swoich kubków smakowych? Przyznam szczerze, że te reakcje nie zawsze były pozytywne 😀
Do przygotowania pierwszego wpisu wykorzystałam skrawki papierów z kolekcji Everyday Story : Just a note i Creative ideas. Zostały mi one po tworzeniu poprzednich wpisów, więc pomyślałam, że będą tu idealnie pasowały. 

Do tego mamy nieodzowne stemple z napisami, które następlowałam czarnym tuszem bezpośrednio na stronie, a napis happy day jest odbity zielonym tuszem i wycięty z białego papieru. To samo zrobiłam ze stemplem chmurką, ale tutaj na serduszko ze stempla nakleiłam wycięty element z papieru scrapowego.  
Nie mogło też zabraknąć naklejek, szczególnie tych imitujących ślad po farbie. 
 
Na drugim wpisie mam dla Was przepis na orzeźwiający napój! Wiem, że za oknem zimno, buro i ponuro, ale tak miło jest powspominać upalne weekendowe dni. 

 
W tym wpisie również wykorzystałam skrawki papierów z nowej kolekcji: Workout i Creative ideas. 

Napis lazy weekend vibes powstał z połączenia naklejki oraz stempli: z napisami i kształtem serca. Dodałam do tego dwa wycięte elementy z papieru scrapowego. 
Na drugiej stronie mamy znów połączenie naklejki ze stemplem, ale tym razem w dwóch kolorach, a odbitki strzałek fajnie łączą wszystkie elementy w całość. Bardzo lubię ten stempel i często można go zobaczyć w moich wpisach. 
Pod listą składników umieściłam jeszcze naklejkę z ołówkiem i odbiłam na nim stempel z napisem, a żółta wypukła naklejka dodaje temu zestawowi ładnego, kolorystycznego wykończenia. 
Mam nadzieję, że moja inspiracja zachęci Was do przygotowania podobnych smacznych wpisów!
A do ich stworzenia przydadzą się:

Pozdrawiam i do następnego razu!


 
 
 

 


 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.