Optymistyczny Exploding Box | Karolina - k.ART.ki

 Dzień dobry wszystkim!

Przy porannej kawce/herbatce pojawiam się z najnowszą inspiracją z kolekcji EVERYDAY STORY w formie exploding-boxa. A jeśli humor dziś Wam nie dopisuje, tym bardziej zapraszam na dawkę pozytywnej energii.


Ja często miewam kiepski humor, zwłaszcza o tej porze roku, przy takiej pogodzie jak dziś i wiele osób w moim otoczeniu czuje tak samo. A co skutecznie poprawia nastrój? Drobny upominek, dobre słowo, miłe życzenia... To wszystko zawiera mój box, który może zostać podarowany bez konkretnej okazji. Tak po prostu - na przykład przyjaciółce na poprawę humoru.

Z zewnątrz pudełeczko ozdobiłam arkuszem 03, a wieczko roślinnym motywem z bloczka 10x21 cm oraz kwiatowym wiankiem wyciętym z arkusza 06. Nastemplowane napisy pochodzą z zestawu Hello Beautiful.


Dodatkiem są tekturkowe gwiazdki.


Wnętrze boxa to głównie arkusz 05 oraz duża ilość wycinanych elementów. Użyłam tych gotowych i takich, które sama wycięłam z arkuszy. Każda ścianka to jedno życzenie w formie taga, który powstał z połączenia stempla MORE z kolorowymi naklejkami.


Przy jednym z tagów użyłam stempla ART zamiast naklejki, a kompozycję uzupełniłam jeszcze dotsami.

Na środku umieściłam drobny prezent i powiem Wam, że sama chętnie otrzymałabym taki upominek ;)


Życzę wszystkim udanego dnia i jak najrzadziej złego humoru.
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.