Summer love | AgnieszkaD

 

Cześć! Z tej strony Agnieszka, na dziś przygotowałam wakacyjny mini album. Ja już totalnie nie mogę doczekać się lata i wyjazdu nad morze, a jeszcze jak szykowałam te zdjęcia z zeszłorocznych wakacji, to już w ogóle! Ale póki co mam wspomnienia i to w dodatku opakowane w piękne, wakacyjne papiery i dodatki :)


Album ma format 10x15 cm, oprócz okładki powstał na bazie papierów notesowych. W zamyśle miał być maksymalnie prosty, ale na kilku jego stronach zrobiłam różnego rodzaju kieszonki, w które schowałam kolejne fotki.


Innym sposobem na urozmaicenie i dodatkowo upchnięcie większej ilości zdjęć jest zrobienie strony z harmonijką.Nowością i strzałem w dziesiątkę w tej kolekcji są urocze, chipboardowe rameczki! Są mega słodkie, bardzo je lubię!

W albumie zmieściłam całkiem sporo kart do pocket scrapbookingu. Niektóre z nich przykleiłam na strony albumu, a inne tworzą samodzielne strony.


 


I oczywiście najfajniejsza część czyli moje ulubione stemplowanie! W tej kolekcji macie wybór ogromny, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie! Mi trudno byłoby wybrać jeden najlepszy arkusz, na szczęście nie musiałam ;)
To wszystko na dziś, zachęcam Was do tworzenia mini albumów, bo to po pierwsze fantastyczny sposób na przechowywanie wspomnień, a po drugie świetna zabawa!

Trzymajcie się!


W projekcie użyłam:

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.