Exploding Box z albumem | Kaha

 Cześć!

Wiecie, że nim się obejrzymy będą wakacje? Ja wciąż się zastanawiam gdzie te wszystkie dni uciekają tak szybko.

No ale skoro wakacje to wyjazdy, wypady, weekendowe podróże przed nami! Ja już czekam z niecierpliwością - bo jak podróże to i zdjęcia będą a co za tym idzie papieru cięcie i oprawianie wspomnień :)

I dziś chcę Wam pokazać jedną z wersji albumu - w exploding boxie. Baza jest dość duża bo ma ponad 13 cm wysokości a w środku znajduje się rozkładana harmonijka albumowa.

Jako tło do zdjęć posłużyły mi papiery, stemple oraz dodatki z kolekcji Lazy Days. Cudowne stemple żarówki z elementami krajobrazu w środku są strzałem w 10 i zagościły w mojej pracy kilka razy. Również kropkowane kształty świetnie wypełniły tło pod zdjęciami i kompozycjami. Nie umknęły mojej uwadze także stemple z napisami - idealnie dopełniają kompozycje.Nowością w tej kolekcji są ramki, w różnych rozmiarach i kolorach - każdy znajdzie coś dla siebie :) użyłam ich do wyodrębnienia elementów na zdjęciu a także to stworzenia napisów-tabliczek. Jak widzicie są bardzo uniwersalne i mogą mieć wiele zastosowań.


I mój ulubiony element czyli naklejki - zarówno te na transparentnym tle, kolorowe ale także chipboardy i enamel dots'y. Te ostatnie są we wszystkich kolorach tęczy co pozwala je dopasować do każdej kompozycji. Ja się świetnie bawił przy tworzeniu tego albumu i nie mogę się doczekać kiedy znów będę miała zdjęcia z kolejnych wypadów do oprawienia :)

A na koniec mam dla Was krótki film, na którym możecie zobaczyć album z każdej strony, wszelkie szczegóły i kompozycje - miłego oglądania :)


Ciepłych dni Wam życzę :)
Ściskam!
KahaW swojej pracy wykorzystałam:

 
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.