LAZY DAYS | AgnieszkaD

Witajcie, z tej strony Agnieszka. Niedługo na półki zawita piękna, letnia kolekcja LAZY TIME, więc zaczynamy Was inspirować pracami z tymi cudeńkami! Na dziś przygotowałam dwa bardzo wakacyjne layouty.

Pierwszy layout jest dziecięcy, wesoły i kolorowy. Lubię używać białej bazy, która nadaje pracom lekkości, do tej białej bazy dodałam paski obydwu stron arkusza 05 czyli This is paradise oraz Caleidoscope.

Kolekcja LAZY TIME zawiera kilka arkuszy pięknych stempli, w tej pracy użyłam Hot days tworząc tytuł scrapa.

Z papierów notesowych wycięłam letnie elementy kojarzące się z plażą, użyłam też naklejek słówek, chipboardów oraz wyciętych nazw arkuszy papierów, które świetnie pasują do letnich prac.

Druga praca jest stonowana kolorystycznie, z dominującymi dwoma kolorami. Łososiowy odcień arkusza Escape idealnie komponuje się z widocznymi na zdjęciach domami. Same zdjęcia ułożyłam tak, aby tworzyły panoramę, a papier był przedłużeniem horyzontu.

Tytuł layoutu wykonałam stemplami z arkuszy Summer love oraz Doted frames, jako dodatków użyłam niezastąpionych naklejek słówek, chipboardów, naklejek 3D oraz papierowego walenia wyciętego z arkusza Seas the day.
Muszę Wam powiedzieć, że cudownie pracuje się z tą kolekcją, papiery fajnie się ze sobą komponują, a stemple i dodatki świetnie uzupełniają całość, dając olbrzymie możliwości tworzenia. Zapowiada się super lato!

Agnieszka


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.