Love life | AgnieszkaD

Cześć kochani! Agnieszka z tej strony. Na dziś przygotowałam dwa layouty z nowej kolekcji SO ROMANTIC. Kolekcja jest bardzo słodka i romantyczna, ma cudowne, pastelowe kolory i wiele elementów nawiązujących do miłości.
Jednak z kolekcji tej może oczywiście powstać wiele prac wcale nie romantycznych. W pierwszym moim layoucie chcę Wam pokazać właśnie taką nieromantyczną jej stronę.Podczas kwarantanny dzieciaki więcej czasu na rozwijanie swoich pasji, syn między innymi doskonali swoje umiejętności muzyczne. W tej pracy użyłam monochromatycznego papieru w kamieniczki, który fajnie nawiązuje do siedzenia w domu.Białą bazę pochlapałam trochę akwarelami, dodałam kilka stempli i naklejek oraz użyłam kart do pocket scrapbookingu, które umieściłam pod zdjęciami.


Druga praca dla odmiany jest bardzo romantyczna. Odgrzebałam nasze stare zdjęcia i zrobiłam bardzo słodki i miłosny layout.


Tu również użyłam białej bazy i akwareli, na tło nakleiłam elementy wycięte z papierów notesowych, które mają drobniejsze wzory i lepiej wyglądają na małych elementach. Okrągłe elementy "otoczyłam" stemplami z zestawu SENDING LOVE.Uroczy napis LOVE wycięłam z karty z arkusza LOVE LETTER, dodałam też kilka tekturkowych naklejek oraz naklejek ze słówkami.
To wszystko na dziś, trzymajcie się zdrowo!

 W pracach korzystałam z:
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.