Podręczne shabby chic | Anna K.

Cześć, tu Aka,
Zaglądam do Was z projektem, który trudno nazwać ;) To taki mini album, który przyda się, gdy już będzie można się przemieszczać i podróżować. Wtedy spakuję w taki podróżny album pasujące do siebie wycinanki, naklejki, papiery i notes podróżnika i ruszę scrapować na łonie natury.






Album składa się z kilku kieszonek oraz dwóch kopert, które zrobiłam z przezroczystej folii w połączeniu z papierami z najnowszej kolekcji. Obie koperty umocowałam za pomocą magnesów, dlatego trzymają się dość stabilnie.







Na tej "klapce" umieściłam kawałek transparentnej folii i dzięki temu uzyskałam dodatkową kieszonkę do przechowywania kart do pocket scrapbooking'u.





Sam środek albumu, to miejsce do przechowywania notesu, ale też bazy czy koperty formatu DL. Zmieszczą się tu też naklejki czy papiery.






Na poniższym zdjęciu znajdziecie informację, jakie wymiary mają poszczególne ściany folderu. Łączę je za pomocą wstążki o szerokości 2,5 cm. Dzięki takiemu połączeniu mam pewność, że papier nie przedrze się na łączeniu przy częstym otwieraniu i zamykaniu. 



Zostawiłam odstęp pomiędzy stronami folderu i dlatego album może być bardziej pojemny i więcej rzeczy zmieścicie w środku.



Żeby kieszonka była bardziej pojemna, dodałam margines z pianki i dopiero na to nakleiłam papier.


Tak albumik prezentuje się w całości na filmiku, zapraszam do obejrzenia :)



Do zrobienia albumu użyłam najnowszej kolekcji So Romantic:

      
la belle vie stamps.jpg 

 

1 komentarz:

  1. Rewelacja! :) uwielbiam takie rozwiązania. A jeszcze w oprawie z tej kolekcji wszystko wygląda obłędnie!

    OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz, będzie nam miło.