STAY HOME in traveleres | Katarzyna Kowalicka

Cześć!


Wiosna wystrzeliła za oknami, że ho ho! Zielono robi się, zapach kwiatów i bzyczenie owadów daje nam znać, że z dnia na dzień będzie coraz cieplej.
Na razie co prawda mamy ograniczone możliwości w napawaniu się tym wszystkim co nas otacza w związku z panującą akcją #stayhome. Oczywiście to dla naszego bezpieczeństwa i nie ma co tutaj się sprzeczać - trzeba to trzeba.

Nie oznacza to, że mamy się nudzić :) mimo pewnych ograniczeń życie toczy się dalej i staramy się zachować dystans i żyć normalnie.

I tak zebrałam wszystkie wpisy w travelersie z ostatnich tygodni by mieć co wspominać, jak wtedy spędzaliśmy czas, jakie wydarzenia miały miejsce. Zapraszam do obejrzenia :)

Jako, że lubię wykorzystywać karty do project life nie tylko w albumie ale właśnie chętnie z nich korzystam w kartkach, travelersie - bo kto powiedział, że tak nie można ;)
Na stronie sklepu Studio Forty są dostępne darmowe naklejki, które możecie wykorzystać w swoich pracach. Ich tematyka nawiązuje do obecnej sytuacji więc możecie śmiało pobierać, drukować i korzystać :)
Ja swoje wydrukowałam na grubszym papierze i wycięłam. Następnie podkleiłam kolorowym papierem z kolekcji So Romantic i powstały chipboardy, które na kawałku tektury nakleiłam w swoim wpisie.W czasie naszej izolacji wypadły urodziny mojej córki. Oczywiście plany mieliśmy inne - miał być figloraj, tort wymarzony i mnóstwo gości ale postaraliśmy się by w tym czasie zrobić wszystko aby mimo niemożności spotkania się w większym gronie umilić dzień.
Było ciasto marchewkowe zamiast tortu, balony i prezent a życzenia via skype :)
Odbijemy sobie jak już będzie to możliwe!

A zdjęcia oczywiście trafiły do travelersa, gdzie ozdobiłam wpis odbitkami, wyciętymi elementami z kolekcji i naklejkami.

Codzienność staramy się urozmaicać na różne sposoby - sadzimy kwiaty, czytamy, jadamy żelki, pieczemy chleb, spisujemy wspomnienia czy twórczo się spełniamy :) no i czasami robimy zakupy on-line by nie wyjść z wprawy :D
A twórcze wariacje ozdabiam naklejkami, odbitkami czy papierami - tak oprawione codzienne wydarzenia nabierają kolorów i nie wydają się takie monotonne.

Spróbujcie w każdym dniu znaleźć przynajmniej jedną rzecz, która zapisana bądź uwieczniona na zdjęciu będzie tym pozytywem w tym trudnym dla wielu czasie.
A potem oddajcie się tworzeniu, ozdabianiu i relaksowi a zobaczycie, że inaczej na otaczającą nas sytuację spojrzycie.

Z życzeniami zdrowia dla wszystkich!


Ściskam (z zachowaniem 2 metrów zalecanych)!

Kaha W swoich pracach wykorzystałam:


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.