Warkoczyki | AgnieszkaDCześć, z tej strony Agnieszka! Dziś przygotowałam layout wykonany z nowej kolekcji LET'S RELAX. Niedawno zaczęłam uczyć się robić afrykańskie warkoczyki mojej córce. Jestem dopiero na początku tej drogi, ale już widzę postępy i mam nadzieję na dalszy rozwój! :)Zaczęłam od wyboru tła z kolekcji LET'S RELAX. Zdecydowałam się na wzór w delikatne gwiazdki, który kojarzy mi się ze spokojem i relaksem. Następnie dodałam warstwy kolorowych papierów pod zdjęcie, aby je wyróżnić.Kolejnym krokiem było dodanie naklejek i stempli. Chciałam, aby całość była spójna i harmonijna, dlatego wybierałam elementy, które kolorystycznie i tematycznie pasowały do reszty pracy. Na koniec dodałam kilka akcentów za pomocą DOT'sów i chlapań kolorowymi mgiełkami.Kolekcja LET'S RELAX jest pełna subtelnych i delikatnych kolorów, które pasują nie tylko do wakacyjnych i letnich projektów, ale również do uwieczniania rodzinnych, codziennych momentów.
Miłego scrapowania!


W pracy korzystałam z:
LET'S RELAX 02-papier  do scrapbookingu 30,5x30,5cm /scrapbooking paper  (30,5x30,5 cm)  LET'S RELAX 04-papier  do scrapbookingu 30,5x30,5cm /scrapbooking paper  (30,5x30,5 cm) LET'S RELAX 06-papier  do scrapbookingu 30,5x30,5cm /scrapbooking paper  (30,5x30,5 cm)

SUMMERTIME -Papiery Notebook -zestaw 18 papierów 10x21 cm /paper set of 18  Notebook size papers TRAVELOGUE- naklejki przezroczyste/transparent stickers (english) Magic - stamp set #78 

SPLASHES - naklejki przezroczyste / transparent stickers SPRING TIME- naklejki wypukłe -kropki/ 3D stickers dots 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.