Wtorek z naklejkami - Album podróżnika Let's Relax | BogutkaART

 Siemaneczko Kreatywne Dusze!

Album podróżnika to coś więcej niż tylko świetne narzędzie do dokumentowania naszych wypraw. To także wyjątkowy sposób dla tych, którzy kochają odkrywać nowe miejsca i pragną zatrzymać wspomnienia na dłużej. Bez względu na to, czy jesteś zapalonym globtroterem, czy podróżujesz tylko sporadycznie, album podróżnika stanie się Twoim niezawodnym towarzyszem w każdej przygodzie.


Do stworzenia albumu użyłam kolekcji "Let's Relax". Dzięki fantastycznym wzorom, stworzenie albumu z którego pomocą łatwo uporządkujesz wszystkie pamiątki i notatki z podróży w jednym miejscu. Dzięki temu zawsze będziesz mogła wrócić do swoich wspomnień i przeżyć je na nowo.


We wtorki bawimy się naklejkami, i to z nich zazwyczaj tworzę chipboardy, które ułatwiają mi stworzenie ozdobnej kompozycji. 


Tworzenie albumu dla podróżnika to świetna zabawa, możesz ozdabiać strony według własnych upodobań ja wykorzystałam również naklejki transparentne i inne elementy wycięte z arkuszy papierów.Czym byłaby praca dla StudiaForty bez enamel dots-ow.

Pamiętajcie, że korzystając z kodu BOGUTKA10 otrzymacie 10% zniżki na zakupy.

Dobrego dnia,

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.