Wtorek z naklejkami i wpis do travel journala | Paulina oh.ah handmade

Witajcie we wtorek! 

A skoro wtorek, to oznacza, że w mojej dzisiejszej inspiracji nie zabraknie NAKLEJEK. Tym razem stworzyłam wpis do mojego TRAVEL JOURNALA. A tym wpisem chce zatrzymać wspomnienia wspólnego scrapowego tworzenia z moją córką. Jestem niezwykle szczęśliwa, że udało mi się zarazić ją moją pasją. 


Po jednej stronie wpisu wkleiłam kompozycję wykorzystując PAPIER oraz DODATKI z kolekcji LET'S RELAX. Umieściłam tu również naklejkę z napisem z arkusza naklejek LISTA NA LATO. No i kilka enamelków.
Na drugiej stronie wpisu umieściłam zdjęcia z naszej podróży dodając kilka naklejek z napisami z arkusza LATO CZEKA, ale również grafikami z arkusza EXPLORE MORE


I tak jak udało mi się zarazić swoją pasją swoją córkę, tak i ja na dobre polubiłam się z travel journalem. Motywuje mnie do częstego tworzenia, ale również do tego, żeby pamiętać o robieniu zdjęć. W ten sposób mam co raz więcej pamiątek i co raz mniej wymówek do 'nie tworzenia'. 

Jeśli i wy chcecie zacząć przygodę z TJ zapraszam was do sklepu, gdzie znajdziecie wszystko, co potrzebne do tworzenia. Pamiętajcie, że z kodem paulina10 zyskujecie zniżkę! 


oh.ah handmade0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.