Weekendowe scrapowanie - wpis do travel journala | Kaha

Hej,
z tej strony Kaha!

I znów mamy piątek! I za chwilę wakacje! Czy tylko mnie ucieka czas jak szalony? 
Ale aby go nie marnować to od razu przechodzę do rzeczy czyli dziś #weekendowescrapowanie ;)

Jako, że jestem zauroczona nowym notesem z kolekcji Summertime to poczyniłam w nim kolejny wpis. Wiecie dlaczego jest taki wyjątkowy?😏 Bo niektóre strony są z papieru scrapowego! I pasują do kolekcji! Czyż to nie cudowne?

Mając taki notes i kilka dodatków wpisy robi się błyskawicznie. Czyli akurat na szybkie weekendowe scrapowanie a potem można pójść na spacer, nałapać kadrów do aparatu, nacieszyć się naturą czy pójść do kina 😀  

Ja wykorzystałam oprócz notesu naklejki i stemple - lubię wyszperać coś ze swojej dość pokaźnej kolekcji stemple, które czekały na swój moment - by nie czuły się osamotnione - połączyć z nową kolekcją, dodać kilka papierowych elementów i kolejne fajne chwile wskoczyły do travel notesu.

Całość oczywiście nie mogła się obejść bez enamel dotsów, kto mnie obserwuje to wie, że jestem w stanie użyć wszystkich jakie mam ale czasami rozsądek zwycięża 😀


To co, wchodzimy w ten weekend na luzie, łapiemy oddech, robimy zdjęcia i kolejne wpisy - jesteśmy umówieni?😊

Z weekendowymi pozdrowieniami!
Kaha!

PS.
A jak ktoś na zakupy do Studio Forty się wybiera to niezmiennie kod KAHA10 da Wam 10% zniżki na cały koszyk ;) 0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.