Wakacyjne kartki | Paulina oh.ah handmade

Hej!

Lada chwila rozpoczną się wakacje. Dla wielu z nas to czas kojarzący się z odpoczynkiem, relaksem i wyjazdami. I tu pojawia się moje pytanie. Wypoczynek nad morzem czy w górach? Uprzedzam, że moja dzisiejsza inspiracja powinna spodobać się zarówno miłośnikom gór jak i entuzjastom plażowania. Mimo oczywistych różnic między tymi kartkami mają one też ze sobą wiele wspólnego. Do ich stworzenia wykorzystałam kolekcję LET'S RELAXpapiery, dodatki górskie i dodatki morskienaklejki i oczywiście stemple!
W tle możecie dostrzec papier bazowy z kolekcji Let's relax. Kolejna warstwa to biały papier, który ozdobiłam stemplami odbitymi w kolorach pasujących do papieru. Gdzieniegdzie odbiłam również różę wiatrów. Brzegi kartki ozdobiłam ramką narysowaną czarnym pisakiem.
Następnie ułożyłam kompozycję z wyciętych elementów górskich i plażowych. Wnikliwe oko i tutaj wypatrzy stempelki. W jednej z kartek użyłam również lakową pieczęć. Na koniec dodałam napisy z arkusza naklejek i oczywiście enamelkiTo jak? Którą kartkę wybierasz dla siebie? 

PS. Robiąc zakupy w sklepie pamiętaj o kodzie zniżkowym paulina10


Paulina


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.