Zwykłe momenty w foto notesie || Magda - papierowy.cekin

Witajcie ! Dziś przychodzę do Was z kolejnymi wpisami do mojego travel Notesu , a raczej do mojego foto notesu :)  ta nazwa pasuje mi tu lepiej. Uwielbiam robić zdjęcia telefonem z takich zwykłych- niezwykłych dni ale miałam problem z drukowaniem ich i wklejania ich do dużych albumów. A taki notes sprawdza się idealnie na szybkie przechowywanie wspomnień. 


Z majowo-czerwcowych chwil powstały, aż 3 wisy. Mam nadzieję, że kolejne będą powstawać regularnie .Zapiski  powstały z kolekcji Here&There ,która cudownie sprawdza się również do uwiecznienia codziennych chwil. Użyłam papierów z bloczka Notebook edetion, które fantastycznie sprawdzają się do takiej formy bo nie trzeba ich przycinać. A baza albumu to podróżniczy notes z kolekcji everyday story.


Do pierwszego  wpisu użyłam papieru w różowych kolorach i słodkich grafik z zestawu  oo tego , które są już wycięte więc cudowna propozycja dla wszystkich, którzy niekoniecznie lubią wycinać. Do ozdobienia użyłam również napisu, który wycięłam z jednej z kart do journalingu

 
Kolejny wpis w moim foto notesie jest w nieco innej kolorystyce do jego wykonania wybrałam papiery w niebieskiej tonacji, a dokładnie dwóch pasków. Czasem naprawdę wystarczy niewiele, aby stworzyć fajny i kreatywny wpis. Jako dodatków użyłam ponownie wyciętych grafik oraz transparentnych naklejek


Na sąsiadującej stronie nakleiłam na całą stronę papier pasujący wielkością do notesu z fantastycznym napisem, papiery powstały jako dodatek do kolekcji, nie ma ich w stałej sprzedaży. 
Ostatni wpis to znowu wyraziste mocne kolory i wzory. Papiery również pochodzą  z małego bloczku papierów notebook edition


Po raz kolejny do ozdobienia stron użyłam niewiele dodatków. Zależy mi aby wpisy były proste i szybkie do wykonania aby ich tworzenie  nie zajmowało wiele czasu . Tak aby z łatwością i przyjemnością uzupełniało się swój foto notes.  

Kilka grafik oraz naklejki i wpis gotowy. Po drugiej stronie zostawiłam miejsce na zapiski z tych cudownych chwil, do tego posłuży mi karta z zestawu do journalingu, które są słodkie i idelanie komponują się z papierami. Stronę przyozdobiłam  strzałkami odbitymi ze  stempli z zestawu od my desk.


Mam nadzieję, że moje wpisy Wam się spodobają i zainspirują do tworzenia takich foto notesów. Super kreatywna zabawa i piękna pamiątka. 

Pozdrawiam Magda 


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.