Bookmarks with marine photos

 Cześć!

Ostatnio na moim biurku powstały te oto zakładki, a to za sprawą zbliżającego się urlopu, który jest też dla mnie czasem nadrabiania zaległości czytelniczych. A w związku z tym, że najczęściej mam kilka książek, które czytam naprzemiennie, to od razu przygotowałam cztery zakładki 😀 Na frontach zakładek umieściłam zdjęcia, a rewersy ozdobiłam materiałami z kolekcji Here&There z dodatkiem innych wakacyjnych kolekcji. 
 

Podstawą wykonania zakładek jest dość gruby biały karton, na który nakleiłam pasujące kształtem i wielkością fragmenty papierów: Happy place i Xoxo. Długość zakładek dopasowałam do długości wstążki ze zdjęciami.

Chciałam, aby zdjęcia na frontach nie były przykryte rożnymi dodatkami, dlatego umieszczałam je głównie na dole zakładki, a są to odbitki stempli z zestawów Love this time i Summer love

W kilku miejscach umieściłam pokolorowane na niebiesko odbitki chmurek z zestawu Mountain bulb i oczywiście kilka dotsów

Rewersy utrzymałam w tej samej podróżniczo-morskiej tematyce. Mamy tu połączenie naklejek z zestawów Be readyGo outside z kolekcji Here&There z odbitkami stempli z zestawów Love this time , Adventure awaits oraz Summer love .
Część stempli koloruję, ale bardzo fajny efekt można uzyskać, poprzez połączenie odbitek kolorowanych z czarno-białymi.
Na zdjęciach na kolejnych zakładkach nakleiłam transparentne naklejki z zestawu Go outside. Bardzo lubię ten efekt odręcznego pisma, a poza tym, transparentna naklejka nie zakryje zdjęcia, wręcz przeciwnie, bardzo ładnie się z nim komponuje.

Na dole zakładek znów umieściłam trochę więcej elementów, czyli odbitki stempli, papierową naklejkę i rozgwiazdę z zestawu die-cutsów .
Na rewersach powstały płaskie kompozycje, z elementami charakterystycznymi dla morza. A więc mamy tutaj odbitki stempli z zestawów Marine bulb i Summer love, kilka wyciętych elementów z kart do journalingu, transparentne naklejki z zestawu Go outside i oczywiście wypukła naklejka , jako wykończenie kompozycji. 

I jeszcze kilka zbliżeń:


Zachęcam Was do stworzenia własnych zakładek ze zdjęciami z wyjazdów, bo za każdym razem, gdy będę otwierała którąś książkę, to myślami będę wracała do cudownego czasu jaki spędziłam nad morzem. 

Pozdrawiam! I do następnego razu!

Papierowy Skrawek


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.