Przygoda czeka! - exploding-box | Karolina k-ART-ki

 Witajcie.

Zauważyłam ostatnio, że ludzie coraz częściej, z różnych okazji obdarowują się wycieczkami, a konkretnie biletami lotniczymi. Pomyślałam więc, że dla takiego wyjątkowego podarunku przyda się wyjątkowe opakowanie. Stąd też pojawił się pomysł na ten podróżniczy exploding-box, a przy jego realizacji świetnie sprawdziła się kolekcja HERE&THERE.Ozdabiając pudełko z zewnątrz skorzystałam z obu stron arkusza 03 oraz z arkusza XOXO z bloczka 10x21 cm. Rozetkę zdobi element wycięty z karty do journalingu.W środku jako bazy użyłam arkusza 06 i ponownie niebieskiego ON THE TRAIL oraz arkusz XOXO (tym razem w rozmiarze 30x30 cm). Na dwóch bokach zrobiłam kieszonki - jedną na bilet, a drugą na życzenia. 

Pozostałe dwa boki ozdobiłam elementami z zestawu, a także samodzielnie wyciętymi z arkuszy oraz naklejkami - tekturowymi i przeźroczystymi (te z odręcznym pismem to moje ulubione).

A na środku walizka :) Element, który jednoznacznie kojarzy się z podróżowaniem.

To już wszystko tym razem. Zachęcam Was oczywiście do kreatywnego spędzenia czasu wolnego i dzielenia się swoją twórczością. 


Pozdrawiam serdecznie.
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.