Let's enjoy today

 

Hej, z tej strony Agnieszka i wpadam dziś do Was z dwoma layoutami stworzonymi z nowej kolekcji HERE&THERE.

Nie wiem, czy też tak macie? Jak mam nowe, fajne fotki to od razu muszę je oscrapować! Z tą sesją planuję również mini album, ale póki co, na szybko, mam layout :)

Kolekcja HERE&THERE mimo, że stworzona jest do tematów podróżniczych, to ma w sobie wzory pasujące na "wszystkie okazje" i tak u mnie na scrapie towarzyszy kobiecej, wiosennej sesji zdjęciowej. Wykorzystałam tu obydwie strony arkusza 04 czyli SUMMER VIBES i PICNIC TIME oraz oczywiście stemple i dodatki.

Jestem fanką stempli z napisami, słówkami itp., a zestaw ALL TIME FAVE idealnie wpasowuje się w moje potrzeby! Takie małe, uniwersalne zwroty świetnie sprawdzą się zarówno w dużych jak i w małych formach. Całości dopełniają stemple z zestawu TOGETHER FOREVER, chipboardy, die-cutsy i kropki 3D.

Druga praca to pamiątka krótkiej, wczesnowiosennej wycieczki. Na białej bazie nakleiłam zdjęcia i paski papierów, dodałam stemplowania i naklejki.

Tu oprócz słówek z zestawu ALL TIME FAVE do wypełnienia i ożywienia tła użyłam zestawu DOTTED FRAMES stemplując dość niedbale i przypadkowo.

To wszystko na dziś, miłego scrapowania!

AgnieszkaD

W pracach korzystałam z:

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.