Podróżniczy Exploding box || Madalena -papierowy.cekin

Cześć ! 

Tym razem przygotowałam dla Was podróżniczy exploding box, który fantastycznie sprawdzi się jako prezent urodzinowy. Box powstał z kolekcji Here&There. W kolekcji znajdziecie mnóstwo dodatków, naklejki, die cuty, chipboard, piękne papiery, a wszystko do siebie idealnie pasuje. W moim boxie użyłam ich całe mnóstwo. 


Do oklejenia boxa użyłam papiery z kolekcji 06 oraz 05. Na dwóch ściankach zrobione są kieszonki do których można wsunąć bilety bądź pieniądze na podróż. 

Kieszonki ozdobiłam naklejkami transparentnymi oraz wycięty stempel z kart do journalingu. Pozostałe dwie ścianki ozdobiłam elementami z kolekcji oraz naklejkami z tektury oraz tymi transparentnymi , które są jednym z moich ulubionymi. Nie zabrakło też kilka elementów ze stempli z wcześniejszych kolekcji.    
Na środku powstałe małe pudełeczko, które pomieści kilka zdjęć albo życzenia . Wierzch pudełeczka ozdobiłam naklejkami, te gwiazdeczki są  na prawdę urocze .


Jak Wam podoba się taki podróżniczy exploding box  ? Bo mi bardzo :)   I mam nadzieję, że obdarowana osoba spełni wszystkie swoje podróżnicze marzenia. 

Pozdrawiam Magda 


 0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.