In the city | AgnieszkaD

 
Cześć, z tej strony Agnieszka i dziś wpadam z nowymi stronami z mojej ostatniej podróży do Budapesztu.

To był służbowy wyjazd, ale starałyśmy się choć wieczorami odkrywać to piękne miasto. Postanowiłam uwiecznić ten wyjazd w Travel Journalu, a kolekcja Here&There pasuje wprost idealnie.W kolekcji znajdziecie związane z podróżami papiery, stemple i mnóstwo pasujących dodatków. W moich wpisach korzystałam zarówno z papierów w wersji notesowej, jak i z dużych, a właściwie z wyciętych z arkusza nr 06 kart.

Tworząc wpisy staram się aby strony były spójne kolorystycznie. Na tej rozkładówce wykorzystałam pomarańczowy odcień nieba podczas zachodu słońca, dobrając pasujący arkusz z kolekcji oraz chipboard i naklejki.
 Bardzo lubię korzystać z mapek, którymi wypełniony jest ten notes, ułatwiają mi one pracę nad wpisami i urozmaicają cały album.
 

Nasz wieczór zakończyłyśmy kolacją w fajnej budapesztańskiej knajpce. To był środek tygodnia, późna godzina wieczorna, a Budapeszt tętnił życiem, przy stolikach w restauracjach było mnóstwo bawiących się ludzi.

Stemple z zestawu All Time FAV pojawiają się w całym notesie, nie zabrakło ich też na tej rozkładówce, tu w połączeniu z Love This Time, Notes&Frames oraz Story Details.


To wszystko na dziś, mam nadzieję, że choć trochę zachęciłam Was do zachowania tegorocznych wakacyjnych wspomnień w takiej formie.


 Przy tworzeniu wpisów korzystałam z:

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.