What a day | AgnieszkaD

Cześć, z tej strony Agnieszka, dziś przychodzę z pracami z nowej kolekcji HERE&THERE. Kolekcja lada moment pojawi się na sklepowych półkach, a ja już miałam okazję użyć jej do swoich prac. 

W nowej kolekcji znajdziecie wiele podróżniczych motywów, ale nie tylko. Zgaszone kolory, stemple słówka, chipboardy i kolorowe naklejki - to jest to, co lubię najbardziej. Wśród papierów mam kilka swoich faworytów, i jednym z nich jest arkusz z mapą.

Stemple słówka z tej kolekcji połączyłam z zeszłorocznymi, letnimi arkuszami SUMMER LOVE oraz FRESH START.

Drugi layout, który chcę Wam dzisiaj pokazać jest w zupełnie innej, domowo-wiosennej tematyce. Wiosna to u mnie czas między innymi na opiekę nad roślinami domowymi, a że to uwielbiam, to z wielką radością powitałam roślinne stempelki w nowej kolekcji.

W tym layoucie użyłam białej bazy, którą przez maskę pochlapałam zieloną mgiełką. Użyłam tu sporej ilości roślinnych stempli zarówno z najnowszej kolekcji, jak też z zeszłorocznego zestawu HOT DAYS. Oprócz roślinnych zestawów są tu oczywiście nowe słówka oraz starsze zestawy LOVE THIS TIME i DOTTED FRAME.Muszę przyznać, że lubię sobie czasem pobrudzić paluchy :) A Wy? Lubicie takie bałaganiarskie tła w swoich pracach, czy wolicie raczej C&S?

To wszystko na dziś,

Agnieszka

 

W pracach korzystałam z:

 Love this time - stamp set#161 Dotted frames - stamp set#139 Fresh start - stamp set#141 


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.