Cozy Time & Nordica | AgnieszkaD

09:43 6 Comments

Witajcie, z tej strony Agnieszka i dziś mam przyjemność pokazać Wam pierwsze prace na dwóch najnowszych kolekcjach - COZY TIME oraz NORDICA. W skład obydwu kolekcji wchodzą jak zwykle duże papiery oraz papiery w wersjach notesowych, fantastyczne stemple, chipboardy i naklejki. Nowością są prześliczne naklejki 3D!!! Obydwie kolekcje od dziś są dostępne w naszym sklepie.

Przygotowałam dwa layouty, pierwszy - jesienny - użyłam tu jasnych papierów z kolekcji COZY TIME. Bazą jest arkusz gładki z motywem eko-papieru, kremowy arkusz EVERYDAY oraz duże trójkąty wycięte po skosie z arkusza CURRENTLY.

Na scrapie znajdziecie stemple z arkuszy HOMEMADE i TREASURES, chipboardy, kolorowe naklejki oraz cudne naklejki 3D. Tęczę oraz tytuł wycięłam z jednej z kart z arkusza MEMORIES, z tej samej karty wycięłam też ramkę, w której umieściłam zdjęcie.
Druga praca powstała na kolekcji NORDICA. Bazą jest tu arkusz FOREST WALK, na którym za pomocą stempli WOODLAND stworzyłam "ścieżki".

Zimowa kolekcja zawiera w sobie bardzo fajny arkusz ABC z alfabetem do wycinania, za pomocą tych właśnie literek ułożyłam tytuł pracy.

Na scrapie znajdziecie również inne papiery z kolekcji oraz chipboardy i przezroczyste naklejki. Oprócz stempli z arkusza FORESTWALK użyłam napisów z zestawu NORDICA.Obydwie kolekcje mają wspaniały klimat, piękne kolory i wzory, myślę, że przypadną Wam do gustu!

Miłego scrapowania!


 W swoich pracach użyłam z kolekcji COZY TIME:

COZY TIME -05- scrapbook paper  COZY TIME -02- scrapbook paper COZY TIME -06- scrapbook paper 

Homemade - stamp set#123 Treasures - stamp set#126 Cozy Time - chipboard stickers set 

Little moments- sticker set Cozy Time - 3D sticker set -dots / naklejki wypukłe- kropki Cozy Time - 3D sticker set -shapes  / naklejki wypukłe- kształty

z kolekcji NORDICA:

NORDICA -02- scrapbook paper NORDICA -04- scrapbook paper NORDICA -03- scrapbook paper 

Woodland - stamp set#128 Nordica - stamp set#127 Nordica - chipboard stickers set 

Nordica- 3D sticker set -dots / naklejki wypukłe- kropki Winter labels - sticker set Winter cheer - transparent stickers (english)


6 komentarzy:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.