Simple cards | Magdalena - papierowy cekin

Witajcie! 
Tworzycie czasem kartki na podstawie mapek ? Ja postanowiłam swoich sił i zmierzyć się z mapkami. Zobaczcie jakie powstały kartki.Swoje kartki zrobiłam na podstawie pierwszych trzech mapek . A wszystkie kartki powstały z najnowszej kolekcji HERE & THERE.Pierwsza kartka  o tematyce podróżniczej powstała z papieru numer 04 oraz 05. Użyłam również stempli roślinnych z kolekcji Herbarium Moments, które uwielbiam. Główny element kompozycji to Die-cut, których jest duży wybór. A okrągły stempel wycięłam wykrojnikiem z jednej karty Journalingu. Kompozycje uzupełniam o przezroczysta naklejkę z kolekcji oraz Kolorowymi dotsami.Kolejna kartka to wakacyjna propozycja utrzymana w lekko różowej kolorystyce . Ponownie użyłam papierów z kolekcji tu zdecydowałam się na 04 oraz 06. Do kompozycji użyłam również papierowych grafik tu postawiłam na truskawki, różowy plecak i kwiaty napis summer vibes to dolny pasek z papierów, więc wszystko da się wykorzystać .


Tu użyłam również kolorowych Naklejek z pozytywnymi hasłami. Wszystkie kartki lekko pochlapałam białą farbą.Ostatnia propozycja to cytrynowa lemoniada. Z fajnym motywacyjnym przesłaniem jeśli życie daje ci same cytryny zrób z nich lemoniadę. Tu użyłam papierów 02 oraz 05. Wszystkie cytrynowe grafiki pochodzą z zestawu papierowych Die-cut, które jak widzicie są bardzo zróżnicowane i można z nich wiele projektów wykonać.


Dajcie znać, która kartka wam się najbardziej podoba cytrynka, truskawka czy podróżnicza. Mam nadzieję , że zainspirowałam Was do zabawy z mapkami.

Pozdrawiam,
Magda

1 komentarz:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.