Summer and spring with Here&There

Cześć!
Co powiecie na inspirację, która pokaże Wam jak bardzo uniwersalna jest kolekcja Here&There
Dwa wpisy, dwie pory roku, ale ta sama kolekcja!
Zaczynamy!
 

W pierwszym, letnim wpisie do stworzenia tła wykorzystałam fragmenty dwóch papierów z bloczka: xoxo i happy place.

Zdjęcia umieściłam w kieszonce, której boki podziurkowałam radełkiem. Na wierzchu umieściłam odbitkę stempla roślinnego i napisu z zestawu Happy plants . Dodałam jeszcze napis vibes z zestawu Love this time, a spod zdjęcia wygląda kolorystycznie dobrana roślinka z zestawu z papierowymi  die-cutsami

Na drugiej stronie umieściłam dwie pokolorowane odbitki kaktusów z zestawu Happy plants . Pozostałe stemple, czyli palma i napis fun time, pochodzą z różnych turystycznych zestawów stempli: Photoframe oraz Summer love . Znalazło się też miejsce na transparentną naklejkę z rowerem

A skoro jest to wpis letni, to nie mogło zabraknąć napisu summer, który znajdziecie w zestawie Summer love 

W kolekcji Here&There mamy dwa zestawy transparentnych naklejek z napisami w języku angielskim, które fajnie się uzupełniają: Go outside oraz Be ready . Ja wykorzystałam naklejki z obu zestawów.

A teraz czas na drugi wpis: wiosenny. Ponieważ z poprzedniego wpisu zostały mi skrawki papieru Happy place , postanowiłam wykorzystać je również w drugim wpisie.

Budowanie kompozycji rozpoczęłam od umieszczenia pod zdjęciami jednego z tagów z zestawu papierowych die-cutsów , a potem to już najprzyjemniejsza część tworzenia, czyli dokładanie kolejnych elementów. Tym razem wykorzystałam trzy stemple z podróżniczego zestawu Go wild . Jeszcze kilka drobnych elementów w postaci: neklejek tekturkowych i naklejki transparentnej z zestawu  Be readyPonieważ lewa strona ma dość bogaty układ, to po prawej stronie, dla równowagi,  umieściłam bardzo skromną kompozycję, która powstała z wyciętej części jednej z kart do journalingu oraz odbitki kaktusa, który widzieliście już na wcześniejszych stronach. Do tego dotsy i naklejki . I gotowe.

Teraz kolej na Was! Wpisy wiosenne, letnie czy turystyczne? Bez obaw, kolekcja Here&There pasuje do każdego z tych tematów. 

Pozdrawiam i do następnego razu!


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.