Here&There w albumie PL


Hej, hej! Z tej strony Agnieszka, na dziś przygotowałam kilka stron w albumie PL z mojej ostatniej podróży do Budapesztu. Podróż co prawda była służbowa, ale wieczorami starałyśmy się korzystać z piękna tego miasta.


Kolekcja HERE&THERE stworzona jest do prac o takiej tematyce, więc zaraz po powrocie rozpoczęłam zabawę z nowymi przydasiami i albumem.Korzystałam zarówno z gotowych kart do pocket scrapbookingu z tej kolekcji, kart z arkusza SCENIC ROUTE, jak też tworzyłam własne na podstawie białych kart i papierów notesowych.


Zestawu stempli ze słówkami ALL TIME FAVE użyłam na kilka sposobów - jako stemplowane napisy z ramkami i bez, jako die cutsy, z czarnym lub kolorowymi tuszami. Ramkę z tego zestawu wykorzystałam do zrobienia małych etykiet.Drukowanie zdjęć w domu jest bardzo wygodne. Mogę drukować zdjęcia w dowolnych formatach i na tej rozkładówce umieściłam zdjęcia panoramiczne. Przygotowałam sobie wcześniej w programie do drukowania ramkę o wymiarach 22,5x9,5cm. Na papierze A4 zmieściły się dwa takie zdjęcia, po wydrukowaniu przecięłam je i umieściłam w dwóch sąsiadujących koszulkach.


Całość dopełniły naklejki przeźroczyste, kolorowe, kropki 3D oraz chipboardy, które przykleiłam bezpośrednio na zdjęcia.


To wszystko na dziś. Trzymajcie się!


Na kartach albumu użyłam produktów:

All time fave - stamp set#163 BE READY- transparent stickers (english) BEST SUMMER - color stickers set 

GO OUTSIDE- transparent stickers (english) HERE & THERE- zestaw naklejek tekturowych /  chipboard stickers set HERE& THERE - 3D sticker set -dots 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.