HERE&THERE | Magda Łuczak Art

Hej kochani! 
Od wczoraj na półkach sklepowych Studio Forty wyłożone są produkty z nowej kolekcji HERE&THERE. To bardzo uniwersalna kolekcja w letnich i podróżniczych klimatach.

Wśród produktów tradycyjnie znajdziecie papiery do scrapbookingu 30,5x30,5 cm, Notebook Edition - bloczek papierów 10x21 cm, zestaw kart do journalingu, die cuts, naklejki tekturowe, dotsy, naklejki transparentne (Odkrywaj, Go outside, Be ready), kolorowe naklejki papierowe oraz oczywiście... STEMPLE: All time fave i Happy plants.

Absolutną nowością jest mini album harmonijkowy produkcji Eco-scrapbooking dostosowany wielkością kart wewnętrznych do zestawu papierów Notebook Edition!

Ja mam już za sobą pierwsze zetknięcie się z kolekcją HERE&THERE i powiem Wam szczerze: jest obłędna! Niby podróżnicza, ale można z niej wyciągnąć wiele również w niepodróżniczych klimatach.


Na początek zrobiłam dwa tagi. Wyszły takie lekkie i eteryczne, bowiem użyłam najjaśniejsze elementy z kolekcji.


Tym razem za bazę posłużyły mi papiery z zestawu Notebook Edition.


Kółka z tekstem wycięłam z kart do journalingu. Są na obu tagach, ale różnią się od siebie i to jest takie fajne!


Macie swoje ulubione dodatki, które Waszym zdaniem "robią robotę"? Ja mam! To zdecydowanie są dotsy. Niby takie małe, niepozorne, a są cudownym uzupełnieniem prac.


Ta mała, delikatna gałązka to die-cut. Ja kocham wycinać, ale od czasu do czasu mogę po prostu przykleić wycięty przez maszynę element. 


Widzicie te koperty dookoła napisu? To nie są die-cutsy. Powycinałam je sama z arkusza papieru 02 Snail Mail.


Lubię też gwiazdki na pracach! Tutaj użyłam czarne gwiazdki z zestawu transparentnych naklejek Be ready i delikatną gwiazdkę tekturową z zestawu chipboardów.


Mam nadzieję, że zainspirowałam Was skutecznie do zrobienia jakiejś ładnej pracy z naszej nowej kolekcji HERE&THERE! To takie miłe i wyciszające zrobić pracę tylko dla siebie z poczuciem tego, co nam w duszy gra.

Uściski!
Magda

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.