Mini album z kolekcji HERE&THER

 Cześć!

Kolekcja podróżnicza HERE&THERE jest już w sprzedaży, a ja postanowiłam ją użyć do wykonania mini albumu z ostatniego wypadu do Gdańska. 


Bazę do albumu zrobiłam przy użyciu wykrojnika koła , bazę wykleiłam papierami z kolekcji, które utrzymane są w letnich, podróżniczych klimatach. Tytułową stronę ozdobiłam die-cutsami z najnowszej kolekcji oraz użyłam stempli serca z zestawu hello beautifulPapiery z kolekcji są bardzo wyraziste więc niewiele użyłam do ozdobienie zdjęć. Do ozdobienia użyłam również stempli z kolekcji herbarium . Motyw rośliny, który przypomina malutkie serduszka fajnie wpisał się w klimat. 


 Papier 01 z mapą to mój osobisty faworyt idealny na miejskie wypady. Miejskie strony ozdobiłam  graficznymi elementami oraz naklejkami  z kolekcji. Przezroczyste naklejki naklejam na papier, wycinam i podklejam na dystansy, a czasem naklejam bezpośrednio na zdjęcia. Na pozostałych stronach również użyłam stempli serca  z kolekcji hello Beautiful. Nie mogło również zabraknąć naklejek z tekturek oraz kolorowych dotsów.
Wspaniale mi się korzystało z najnowszej kolekcji, uważam że albumiku wyszedł bardzo uroczo. Dajcie znać jak Wam podoba się podróżnicza kolekcja.:)

Pozdrawiam!
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.