Let it snow! | AgnieszkaD

 

Witajcie w styczniu! A jeśli styczeń, to oczywiście zima i śnieg! U mnie za oknem właśnie sypią się z nieba ogromne płatki śniegu, a ja Was zapraszam do obejrzenia śnieżnego albumu!

Na dziś przygotowałam mini album z grudniowej, konnej sesji mojej córki. Album ma trochę nietypową formę, jest harmonijkowy z dodatkowo dodanymi stronami i z foliową okładką.


Na foliową okładkę nakleiłam tytuł i od wewnątrz śnieżynkę, do albumu przymocowana jest tylna okładka, a całość związana jest tasiemką.


Do wykonania stron użyłam papierów 30x30, z których wycięłam pasy o wysokości 10 cm i każdy z nich złożyłam na 3 części. Z tak przygotowanych pasów papieru złożyłam harmonijkę, dodając kilka dodatkowych stron, które mocowałam za pomocą zszywacza.
Niektóre strony się otwierają odkrywając kolejne zdjęcia.Wydrukowałam serię wąskich zdjęć i nakleiłam je rozcinając środkową fotkę w miejscu składania harmonijki.

Tylna część harmonijki zaczyna się kolejną rozkładaną stroną i różowym środkiem.
W albumie użyłam stempli i dodatków z kolekcji FROSTY SEASON, ale nie tylko, pojawiają się tu też naklejki z zimowych kolekcji z ubiegłych lat oraz kolorowych etykietek, dostępnych dla posiadaczy zimowych kitów.

To wszystko na dziś. A Wy tworzycie zimowe albumy?

W projekcie korzystałam z:

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.