Art notebook | Magda Łuczak Art

Hej hej!
Próbuję sił w nowym projekcie. Nie wiem, jak go fachowo nazwać, więc dałam mu roboczą nazwę: art notebook. To będzie taki Traveler Notebook, ale dotyczyć będzie podróży w te miejsca, które są w mojej duszy, w moich marzeniach i przemyśleniach.

Ta podróż zostanie umieszczona w Notesie Podróżnika z białymi kartami. Okładkę ozdobiłam bardzo przestrzennie używając głównie wyciętych elementów z arkuszy papierów 01, 02 i 06 z najnowszej kolekcji EVERYDAY STORY.


Ramka z zestawu die-cutów idealnie się sprawdziła w tej kompozycji. Dodałam również naklejki chipboardy, naklejki dots i na koniec użyłam stempla z zestawu #crafty.


Na koniec całość spryskałam czarną ekoliną i dodałam kilka czarnych kropek w płynie.


Pierwsza strona w notesie należy do mojego czarnego kota, Timona. 


Kolorystyka jest tutaj mocno ograniczona: biel, czerń i coś pomiędzy żółtym, różowym a brzoskwiniowym. Niby-maźnięcia farbą wycięłam z bloczka z papierami 10x21 i przykleiłam je bezpośrednio na kartkę notesu. Zdjęcie kota wpasowałam w ramkę z zestawu die-cutów i umieściłam na tekturce, by całość nabrała nieco przestrzenności.


Również napis always i czarny spinacz pochodzą z zestawu die-cutów z kolekcji EVERYDAY STORY. I najważniejszy element (oprócz zdjęcia Timona) zostawiłam na koniec: napis important. On dokładnie oddaje to, co myśli o sobie mój kot! Napis zrobiłam stemplem z zestawu On my desk.


Miałam niezłą zabawę przy tworzeniu zarówno okładki, jak i pierwszej strony notesu. Polecam Wam ogromnie takie eksperymentowanie z nowymi formami wyrażania tego, co w nas siedzi, co jest dla nas ważne, ale też tego, co daje nam radość i sprawia przyjemność.

Uściski!
Magda

1 komentarz:

  1. Fantastyczny wpis! Bardzo lubię tę formę, trochę jak album, trochę jak pamiętnik. Czekam na więcej :)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz, będzie nam miło.