Everyday story | AgnieszkaD

Hej, hej, z tej strony AgnieszkaD. Za oknem dziś nieciekawie, zimno, wieje i pada, ale ja przychodzę do Was z fantastyczną wiadomością! 
Dziś na sklepowych półkach pojawiła się najnowsza kolekcja EVERYDAY STORY pełna słońca i ciepłych, domowych klimatów. Idealna wprost do dokumentowania codziennego życia domowego, pracy, hobby i nie tylko. Wiem, że Wasza wyobraźnia nie zna granic, więc z pewnością znajdziecie dla niej milion zastosowań.
Co mi się w niej podoba najbardziej? Lekkość, delikatna gama barw i uniwersalność.

W kolekcji znajdziecie: 5 arkuszy stempli, 6 dwustronnych papierów 30x30, bloczek z papierami notesowymi, karty do pocket scrapbookingu, naklejki kolorowe i przezroczyste, chipboardy, diecutsy oraz naklejki 3D. 

Na pierwszą inspirację z EVERYDAY STORY zrobiłam koci mini album - oprawiłam mini sesję naszej kotki baraszkującej w promykach słońca. 

 

Karty - nieduże tagi wycięte z papierów 30x30 - ozdobiłam je jednostronnie. Okładkę wycięłam z foli i również ozdobiłam die-cutsami oraz stemplem. Całość spięłam małym kółkiem. 

Korzystałam w pracy z trzech zestawów stempli i nawet te typowo kobiece, związane z pielęgnacją, też znalazły tu swoje miejsce ;)


W tej kolekcji jest kilka papierów, z których można wycinać elementy. Fanki nożyczek będą bardzo zadowolone, a ja bardzo ciekawa jestem jakie pomysły będziecie miały na ich użycie.

 


 To wszystko na dziś, życzę Wam przyjemnego tworzenia z nową kolekcją!

Agnieszka

W pracy korzystałam z:

Everyday story -zestaw 6 papierów 30,5x30,5cm / paper set of 6  (30,5x30,5 cm) Hello beautiful - stamp set#158 Love & relax - stamp set#159 

Love this time - stamp set#161  Everyday story - paper die cut elements Everyday Story - 3D sticker set -dots

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.