Everyday Story: one collection-three occasions I Papierowy Skrawek

 Cześć! 
 Odkąd jestem w DT Studio Forty, to mam wrażenie, że moje urodziny są kilka razy w roku. A wiecie dlaczego? Za każdym razem, gdy dostaję paczkę DT z nową kolekcją, to czuję się jakbym dostała prezent urodzinowy. Tak było też z najnowszą kolekcją EVERYDAY STORY, która będzie dostępna w sklepie od 21 stycznia. Po otwarciu paczki, najpierw było zachwycanie się wszystkimi elementami tej kolekcji, a potem nastąpiła radosna twórczość, której efekty przedstawiam poniżej:

Kolekcja EVERYDAY STORY jest tak uniwersalna, że bez problemu stworzycie z niej prace na różne okazje. Ja przygotowałam kartki na: Walentynki, urodziny i z okazji Dnia Babci i Dziadka. 

Walentynki:

Do stworzenia tej kartki posłużyły mi dwa diecutsy: bukiet kwiatów oraz kółeczko z napisem always, które bardzo fajnie zgrało się z odbitką stempla z napisem love. Do tego dodałam odbitkę stempelka z sercem, pokolorowanym markerami alkoholowymi. A wypukłe kropeczki, w dwóch kolorach, ale jednej wielkości, ładnie podkreśliły kompozycję. 

Urodziny:

   
Wykorzystałam tu dwa elementy wycięte z papierów czyli kaktus i okładka na taga, a następnie dołączyłam do nich odbitki motywujących haseł: go for it i girl power.  Nie mogło zabraknąć odbitki kolorowanego stempla, więc tym razem użyłam uroczy stempelek z serduszkiem w tzw. chmurce. Dzięki temu powstała motywująca kartka, którą można wręczyć z okazji urodzin. 

Kartka na Dzień Babi i Dziadka:

Kartka z pozytywnym przesłaniem, aby cieszyć się każdą chwilą, powstała z myślą o zbliżającym się Dniu Babci i Dziadka, bo u kogo najlepiej smakuje domowe ciacho i herbatka, jak nie u dziadków? Tworzenie tej kartki zaczęłam od diecutsa z wiankiem, a do niego sukcesywnie dodawałam kolejne powycinane elementy: ciastko, filiżanka, białe kwiatki i listki. Napis to naklejka, którą usztywniłam kawałkiem kartonu. Na koniec dodałam powycinane odbitki stempli: pokolorowane serduszko i strzałkę. 

Praca z kolekcją EVERYDAY STORY była czystą przyjemnością. Już za kilka dni, bo w piątek 21 stycznia, kolekcja trafi do sklepu i mam nadzieję, że sami będziecie mogli się przekonać jak piękna i uniwersalna jest ta kolekcja. 

Pozdrawiam! I do następnego razu!

Papierowy Skrawek 


 
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.