Uroczy layout i prosta kartka z Everyday Story | Karolina - k.ART.ki

Witajcie.
Nareszcie i ja mogłam pobawić się nowościami Everyday Story. Cięcie i klejenie tych pięknych papierów to naprawdę satysfakcjonujące zajęcie. W dodatku kolekcja jest bardzo uniwersalna, co chcę Wam dzisiaj zaprezentować w postaci dwóch odmiennych projektów. 

W pierwszej kolejności postanowiłam "oprawić" zdjęcie z sesji ślubnej i tak powstał ten słodki i romantyczny layout w odcieniach różu i pomarańczu.


Rozpoczęłam od pochlapania bazy mieniącą się mgiełką, a następnie nastemplowałam czarnym tuszem serca z zestawu stempli Hello Beautiful.


Następnie używając pianki dystansowej stworzyłam przestrzenną kompozycję z gotowych elementów die cuts (ramka, napis, spinacz) oraz wyciętych przeze mnie z arkusza 02 (serca, słoik z sercem), a także z arkusza 10 x 21 cm (maźnięcia farby).
Na jednym z maźnięć dodałam tytuł "Happy day" za pomocą stempla (również z zestawu 'Hello beautiful').


Zdjęcie umieściłam na podstawie ze skrawków arkuszy 01, 04 i dodałam kilka ozdobników w postaci tekturkowej naklejki z aparatem - oraz dotsów.Drugim projektem jest kartka w klimacie boho z motywującym napisem, która może być doskonałym upominkiem np. urodzinowym.


Tutaj również przydały mi się wcześniej wycięte "mazy" i słój. Naniosłam na nie napisy stemplami Hello beautiful i Crafty. Dodatkowo kartkę zdobią stemplowane: pędzel i tubka farby.

Idealnie wkomponował się też tutaj roślinny wianek oraz inne elementy die cuts, takie jak pojemniczki z ołówkami i pędzlami, które wraz z czarnymi chlapnięciami tworzą artystyczny klimat.Wam również życzę wspaniałej i owocnej zabawy z kolekcją Everyday Story. Pozdrawiam.

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.