Christmas pop up box I Papierowy Skrawek

Cześć! Przychodzę dzisiaj do Was z moim pierwszym pop up boxem. Już od jakiegoś czasu planowałam przygotować na święta coś innego niż kartki i mój wybór padł właśnie na tę formę. 

Do stworzenia boxa wykorzystałam biały karton w rozmiarze 12cm na 25cm, tak więc rozmiarowo boxik nie jest duży, a to dlatego, że chciałam do niego zrobić jeszcze kopertę, aby można było taki podarunek ładnie wręczyć. 

Moim zdaniem takiej wielkości box jest idealnym rozwiązaniem, gdy po przygotowaniu większego projektu zostaje nam spora ilość skrawków papierów, które świetnie pasowały do udekorowania ścianek boxa. Dodałam do nich jeszcze trochę powycinanych elementów z zimowej kolekcji Frosty Season . Kopertę zrobiłam z dużego arkusza papieru z tego samego zimowego zestawu. 

Wycięte elementy umieściłam na paskach sztywnej folii, dzięki temu nawet gdy patrzymy pod kątem, to wydaje się jakby każdy element wisiał w powietrzu. 


Zdecydowania forma pop up boxa pojawi się u mnie jeszcze nie raz. Szczególnie, że pasuje na bardzo rożne okazje, a sama praca nad nim nie jest skomplikowana. 

Pozdrawiam!


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.