Zimowe layouty | AgnieszkaD

Cześć, z tej strony Agnieszka i na dziś przygotowałam trzy zimowe layouty. Do ich wykonania użyłam zestawu kreatywnego - December Memories Scrapbook Kit.

W pierwszym layoucie wykorzystałam motyw padającego śniegu ze zdjęcia i przeniosłam go na papier chlapiąc go białą farbką. W kicie oprócz papierów z zimowej kolekcji znajduje się również jeden arkusz z jesiennej Hebarium, jest to papier w linię, którego użyłam u góry scrapa. W zestawie znajdziecie też piękny alfabet 3D, on razem z chipboardem posłużył mi jako tytuł.

Na drugi layout poleciały stare zdjęcia moich dzieci strząsających na siebie śnieg z gałęzi. Użyłam tu kartki papieru ze starej książki, która jest dołączana do scrapowego kitu. Aby dodać zimowego klimatu tło scrapa pomazałam gessem, dodałam też kilka stempli i chipboardów z zimowej kolekcji. Zarówno w pierwszej, jak i w drugiej pracy pod zdjęcie włożyłam kawałek kalki w srebne gwiazdki, która daje fajny, mroźny akcent.
I ostatni layout w którym użyłam białej bazy, papieru w deski oraz kart do pocket scrapbookingu. W tle znajduje się również kawałek papieru ze starej książki, gesso oraz zimowe stemple i naklejki. W zestawie znajdują się również małe, białe serwetki, które świetnie sprawdzają się w niemal każdym projekcie.


W wszystkich pracach użyłam zimowego zestawu stempli - słówek.

To wszystko na dzisiaj, trzymajcie się zdrowo!

W pracach korzystałam z:


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.